• ​​​​​​​

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

REKRUTACJA do oddziału przedszkolnego

Od 15.02.2024 r. do 29.02.2024 r. do godz. 14:00

Odbędzie się e-rekrutacja do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Białutach.

Rejestracja kandydatów do przedszkola odbywać się będzie w formie elektronicznej

na stronie : https://ilowo-osada.formico.pl

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE SKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH ETAPÓW:

1. Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola znajdującego się na stronie https://ilowo-osada.formico.pl

2. Złożenie do sekretariatu wydrukowanego z systemu elektronicznego i podpisanego przez rodziców/prawnych opiekunów wniosku o przyjęciu  dziecka do przedszkola.

3. Elektroniczne potwierdzenie przez rodziców/prawnych opiekunów woli przyjęcia dziecka do przedszkola.

4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych, niezakwalifikowanych, przyjętych i nieprzyjętych do szkoły podstawowej.

REKRUTACJA do klasy I

Od 15.02.2024 r. do 29.02.2024 r. do godz. 14:00

Odbędzie się e-rekrutacja do klasy I Szkoły Podstawowej w Białutach.

Rejestracja kandydatów do szkoły podstawowej odbywać się będzie w formie elektronicznej na stronie: https://ilowo-osada.elemento.pl

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE SKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH ETAPÓW:

1. Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej znajdującego się na stronie https://ilowo-osada.elemento.pl

2. Złożenie do sekretariatu szkoły wydrukowanego z systemu elektronicznego i podpisanego przez rodziców/prawnych opiekunów wniosku o przyjęciu  dziecka do szkoły podstawowej.

3. Elektroniczne potwierdzenie przez rodziców/prawnych opiekunów woli przyjęcia dziecka do szkoły.

• JASEŁKA

• Coś jest w świętach Bożego Narodzenia,

co raz po raz każe zajrzeć nam w głąb siebie,

w nasze wspomnienia i pragnienia,

w naszą dziecięcą duszę…”

Nicolas Barreau

Jasełka w wykonaniu naszych uczniów i wspólne kolędowanie z seniorami

Spotkanie świąteczne i warsztaty z rodzicami w grupie przedszkolnej

• Dzień Tabliczki Mnożenia

• Z okazji XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie klas III - VIII oraz przedszkolaki rozwiązywali zadania i łamigłówki matematyczne.

• PAŹDZIERNIK - MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

• Z tej okazji 18 października odbyło się SPOTKANIE Z BIBLIOTEKĄ. Uczniowie przygotowali inscenizację SĄD NAD KSIĄŻKĄ, obejrzeli ekranizację książki ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA, wspólnie czytali książkę z serii Zaopiekuj się mną, rozwiązywali zadania, bawili się przy muzyce.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dzień Edukacji Narodowej upamiętnia rocznicę wydarzenia, jakim jest ustanowienie Komisji Edukacji Narodowej (14 października 1773).

W tym roku podczas akademii mieliśmy okazję podziwiać występy najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy mieli swoje święto - pasowanie na przedszkolaka. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne przyłożenie ołówka przez panią dyrektor na ramieniu dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Przedszkolaki ukochane,

bądźcie zawsze roześmiane,

niech obiadek Wam smakuje,

a w sercach radość króluje.

Niech zabawa będzie udana,

codziennie w przedszkolu od rana.

• „Na straży pamięci”

• 25.08.2023 r.

Uroczystość oddania czci 17 żołnierzom 20. Dywizji Piechoty poległym w dniech 1-3 września 1939 roku w bitwie mławskiej, walczącym na odcinku Mławka - Windyki spoczywającym na cmentarzu w Białutach.